betforward

قوانین بازی اسنوکر

قوانین بازی اسنوکر ایرانی

این پست مربوط به قوانین بازی اسنوکر می باشد. بازی اسنوکر یکی از بازی های محبوب و پرطرفدار می باشد که امروزه مخاطبان بسیاری را در سراسر کشورها به خصوص کشور ایران به دست آورده است. اسنوکر یک ورزش محبوب روی میز است که با استفاده از توپ های رنگی و یک توپ سفید انجام می شود. علاوه بر این در بازی اسنوکر یک چوب نیز وجود دارد که بازیکنان با آن به توپ ها ضربه می زنند. بازی اسنوکر در وب سایت بت فروارد نیز وجود دارد و شما می توانید آن را روی موبایل خود تجربه کنید.

اسنوکر یکی از محبوب ترین بازی های حال حاضر می باشد که در کشور ایران جایگاه ویژه ای دارد. هدف بازیکنان از بازی اسنوکر، قرار دادن توپ های رنگی با استفاده از توپ سفید بر روی چاله های مشخص روی میز است. به این موضوع باید توجه داشته باشید که نسخه های مختلفی از بازی اسنوکر وجود دارد و در هر نسخه توپ ها ارزش مشخصی دارند. علاوه بر این بازیکنان باید توپ ها را با یک ترتیب خاص بر روی گودی ها قرار بدهند. اگر بازیکنی به اشتباه توپی که ارزش درستی ندارد را بر چاله بندازد، امتیازی به او تعلق نمی گیرد. از این رو نوبت به حریف می رسد تا بازی رو ادامه بدهد.

در پایان بازیکنی که امتیاز بیشتری نسبت به بازیکن دیگر جمع کرده باشد و تمام توپ های رنگی را با امتیاز درست به چاله انداخته باشد، برنده می شود. امروزه بازی اسنوکر در بیشتر سایت های شرط بندی نیز ارائه می شود و شما با عضویت در یک سایت معتبر به آسانی می توانید این بازی را بر روی موبایل خود تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینها را هم ببینید
بسته
دکمه بازگشت به بالا